Джоан Роулінг презентувала казкову повість «Ікабог»

ікабог джоан роулінг

Джоан Роулінг в своєму Твіттері озвучила прекрасну новину. Британська письменниця вирішила опублікувати казкову повість «Ікабог», написанау понад 10 років тому, яка весь цей час припадала пилом на горищі.

«Я завжди хотіла її опублікувати, але після того, як було видано останнього Поттера, я написала два романи для дорослих і тепер, трохи повагавшись, вирішила, що наступною випущу її», – написала Роулінг у Твіттері.

До недавнього часу єдиними читачами «Ікабога» були діти Роулінг. Про сюжет поки мало що відомо, лише те, що в творі мова піде про правду і зловживання владою. Письменниця акцентує увагу на тому, що твір було написано давно і не слід розцінювати його як «відповідь на всі події, що відбуваються в світі».

Авторка анонсувала, що нові розділи будуть публікуватися на офіційному сайті, де вже доступні для прочитання 5 розділів книги. Усього заплановано вихід 34 частин. Джоан Роулінг анонсує вихід друкованої та електронної книги, а також аудіоверсії у листопаді цього року. Письменниця планує передати своє роялті (авторський гонорар – прим.ред) на допомогу тим, хто постраждав від пандемії коронавірусу.

Британська письменниця запропонувала своїм юним читачам надсилати їй ілюстрації до кожної частини книги. Кращі з них увійдуть до друковане видання.