Книжковий Арсенал 2020 переноситься через пандемію

книжковий арсенал 2020Сьогодні, 12 травня,  стало відомо, що через пандемію COVID-19 проведення Х Книжкового Арсеналу переноситься на 26 – 31 травня 2021 року. Про це було оголошено на офіційному сайті Мистецького Арсеналу.

Слід зазначити, що частина запланованої програми все ж відбудеться з 19 травня по 10 червня в онлайн-форматі. Організатори анонсували проведення зустрічей і різноманітних воркшопів із вітчизняними видавцями та зарубіжними експертами. Також будуть проходити лекції англійською мовою, присвячені українській літературі і вітчизняному книжковому ринку. Із детальною програмою можна ознайомитися за посиланням.

Також не будуть скасовані конкурс на кращий книжковий дизайн і підлітковий конкурс «Антитвір».

«Оптимісти і скептики» –  саме такою була анонсована тема цьогорічного фестивалю, а куратором мав бути літературознавець Ростислав Семків. Про тему наступного Книжкового Арсеналу наразі не повідомляється.

Нагадаємо, що Книжковий Арсенал – це одна з найбільших українських подій у книжковій індустрії. Він проходить щорічно з 2011 року. Раніше організатори повідомляли про перенесення проведення фестивалю на більш пізні дати – серпень 2020 року.

Фото: slovoidilo.ua