Мартін Скорсезе зняв короткометражний фільм про самоізоляцію під час пандемії

мартін скорсезе пандеміяСьогодні було презентовано короткометражний фільм Мартіна Скорсезе в рамках проєкту Lockdown Culture на BBC Two. У фільмі кінорежисер розказав про період самоізоляції під час пандемії коронавірусу, який він проводить у своєму будинку в Нью-Йорку.

Цьогорічний номінант на премію «Оскар» за фільм «Ірландець», Мартін Скорсезе, зізнався, що «навіть не усвідомлював, що локдаун буде настільки інтенсивним».

77-річний режисер, згадуючи досвід перших днів самоізоляції, зазначає:

«Ми так старанно працювали над багатьма різними проєктами і все навколо оберталось, оберталось і знов оберталось, і раптом настав крах та стоп». «Спочатку це був день якогось полегшення. Мені не треба було нікуди йти. Я маю на увазі, що мені потрібно було все одно щось робити, але не було гострої необхідності». «Це було, в якомусь сенсі, полегшенням, що змінилось занепокоєнням».

Ведуча проєкту Lockdown Culture, професорка класики Кембриджського університету, Мері Берд, у анонсі останнього епізоду свого шоу у Твіттері записала відео до якого увійшов трейлер фільму Скорсезе. У ньому прославлений режисер зазначив:

«Врешті-решт я зрозумів, що постійно був наодинці з собою і час набрав нового значення. Переважно я був в цій кімнаті, нескінченно, нескінченно для мене в усякому разі, і відчув полегшення і реальну свободу».

Мері Берд зазначила, що фільм Скорсезе – прекрасна фінальна крапка її шоу. Адже світило індустрії кіно розглядає самоізоляцію «крізь об’єктив» класичного кінематографу, як наприклад, фільм Альфреда Хічкока «Не та людина».

У цій стрічці глядачі зможуть почути роздуми режисера, щодо відкладення зйомок  його нового вестерну з робочою назвою «Killers of the Flower Moon», виробництво якого було зупинено через пандемію коронавірусу. Тож, справжні поціновувачі творчості режисера, а особливо, його фільмів «Таксист» та «Вовк з Уолл-стріт», після пандемії зможуть побачити на одному екрані Леонардо Ді Капріо та Роберта Де Ніро. А вже зараз можна насолодитись документальною короткометражкою дивовижного, унікального майстра кінослова в етері каналу BBS Two.