Надто «інтимний» роман Симони де Бовуар вперше вийде друком

нерозлучні симона де бовуарУ жовтні 2020 року вперше вийде друком роман Симони де Бовуар «Нерозлучні» («Les Inséparables»), який раніше вважався надто «інтимним». Цю новину оприлюднило французьке видавництво Éditions de l’Herne.

Книга заснована на реальній трагічній дружбі Симони (у книзі ім’я змінено на Сільві) і її однокласниці, Елізабет «Заза» Лакуан (у книзі – Андре), яка померла від енцефаліту у 21-річному віці. Роман написаний від першої особи і розказує про дружбу двох дівчат. Вони виступають проти загальноприйнятих норм того, якою має бути справжня молода жінка в Парижі 20-х років: побожною, цнотливою, слухняною і вимушеною відмовитися від власних інтересів і захоплень з юного віку. Як заявлено на сторінці 2 Seas Agency: «Цей роман розповідає про особисту боротьбу Симони де Бовуар проти традиційних очікувань і відображає її інтелектуальні і екзистенційні амбіції». Роман в особистих архівах письменниці знайшла її прийомна дочка Сільві, яка і написала до нього передмову.

Уже відомо, що роман буде перекладено більш ніж 12 мовами, у тому числі і російською, а англомовну версію можна буде придбати і прочитати вже у 2021 році.