Нові екранізації творів Террі Пратчетта

террі пратчеттЧудова новина для палких прихильників творчості Террі Пратчетта! Компанія «Narrativia» анонсувала вихід нових серіальних екранізацій творів видатного письменника.

Нагадаємо, що компанію було створено у 2012 році самим Террі Пратчеттом. На сьогоднішній день співдиректоркою  «Narrativia» є Ріанна Пратчетт – донька письменника, що помер у 2015 році. На сьогодні відомо, що вже укладено договір із «Motive Pictures» та «Endeavor Content» на створення автентичної телеадаптації, яка буде повністю відповідати духу самого письменника.

Наразі достеменно не відомо, які саме романи Пратчетта будуть екранізовані. Однак, можна припустити, що навряд чи будуть перезнімати вже існуючі фільми. Нагадаємо, що на сьогодні на екран вийшли кінострічки за такими романами Террі Пратчетта: повнометражні «Поштова лихоманка» («Going postal»), «Батько Вепр» («Hogfather»), «Колір магії» («The color of magic»), короткометражний мультфільм «Ласкаво просимо в Дискосвіт» («Welcome to the Discworld»), телевізійні мультсеріали «Душевна музика» («Soul Music») та «Віщі сестри» («Wyrd sisters»), а також короткометражка «Міст тролів» («Troll Bridge»).

Зазначимо, що Саймон Максвел, виконавчий директор «Motive Pictures», називає Дискосвіт «національним скарбом» та обіцяє, що ця екранізація припаде до душі мільйонам шанувальників творчості Террі Пратчетта у всьому світі. Наразі точні дати виходу серіалів невідомі.