Онлайн-читання книги Роальда Дала від оскароносного Тайка Вайтіті

роальд дал тайка вайтітіОскароносний режисер Тайка Вайтіті організував благодійні читання книги Роальда Дала «Джеймс і гігантський персик» для збору грошей на боротьбу з коронавірусом. Компанію зірковому режисерові в цій ініціативі склали Меріл Стріп, Бенедикт Камбербетч, брати Хемсворт, Райан Рейнолдс, Кейт Бланшетт, Люпіта Ніонго та інші. Усі охочі зможуть зробити пожертви до фонду Partners In Health, основною метою якого є допомога медичним організаціям у бідних країнах.

За задумом режисера, зіркові читці прочитають книгу за 10 серій. На сьогоднішній день вже доступні два випуски. У першому, окрім самого Вайтіті, брали участь Ліам і Кріс Хесмворти, а також Нік Кролл, який озвучував дядька Фестера у анімаційному фільмі «Сімейка Адамсів», що вийшов на великий екран в 2019 році. У другій серії брали участь Меріл Стріп і Бенедикт Камбербетч.

Два перших епізоди вже доступні для перегляду на YouTube-каналі Roald Dahl, а решта виходитиме у понеділок, середу та п’ятницю.

Сам Тайка Вайтіті пояснив свій вибір тим, що вважає книгу «Джеймс і гігантський персик» вкрай актуальною і не раз читав її своїм дочкам. Слід зазначити, що Вайтіті є режисером і сценаристом двох мультсеріалів за мотивами творів Роальда Дала, які незабаром вийдуть на Netflix.