Шалені знижки на книжки для дітей та підлітків

На честь Міжнародного дня захисту дітей найбільші онлайн-книгарні пропонують чудові знижки на дитячу та підліткову літературу. З 1 по 7 червня в Книгарні «Є», на Yakaboo і на сайті «Видавництва Старого Лева» можна придбати книги для своїх чад за дуже приємними цінами.

видавництво старого лева«Видавництво Старого Лева» пропонує для своїх покупців знижку в розмірі 40%. Єдина умова – необхідно бути учасником «Спільноті Старого Лева». Для цього слід зареєструватися на сайті або, якщо ви реєструвалися раніше, просто залогінитися. Видавництво надає знижки на обрані позиції свого каталогу. Особливо приємно, що акційна ціна діє не лише в онлайн, але і в звичайних книжкових магазинах ВСЛ у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі. Щоб придбати книги по знижці в магазині необхідно назвати менеджерам номер телефону, який було вказано під час реєстрації на сайті.

Книгарня «Є» пропонує своїм покупцям скористатися привабливою акцією на дитячі книги видавництва «Основи». На весь асортимент діє знижка 20%, а на книги «Мій дідусь» і «Мій музей» – 50%.

Також покупцям пропонують скористатися промокодом Kidbooks30, який поширюється на весь розділ дитячої літератури, крім книг іноземною мовою. Завдяки цьому коду ви отримаєте знижку 30% на всю дитячу і підліткову літературу.

На сайті Yakaboo до 7 червня діють знижки до 30% на дитячі книги, до 25% «на книжки з правильного виховання», а також до 20% на навчальну літературу. Щоб зробити покупку необхідно перейти до відповідного розділу. Там ви зможете побачити початкову ціну, розмір знижки і фінальну вартість.

книгарня є