Виходить друком кулінарна книга за рецептами серіалу «Друзі»

кулінарна книга серіал друзіЧудова новина для справжніх шанувальників серіалу «Друзі»! У вересні в продаж надійде кулінарна книга, до якої увійшли понад 90 рецептів з культового серіалу.

Автори видання відзначають, що рецепти, запропоновані в збірнику, прості і відтворити їх зможуть навіть кулінари-початківці. Тепер фанати серіалу без особливих зусиль приготують печиво з родзинками за рецептом бабусі Фібі, сендвіч з індичкою Росса, чізкейк, який Рейчел і Чендлер були готові їсти прямо з підлоги, невдалу запіканку Рейчел, а також багато інших страв, що стали справді легендарними. У книзі представлені аперитиви, основні страви, десерти та напої.

Кожен рецепт має покрокові інструкції, що значно полегшить процес приготування страви. Над адаптацією рецептів працювала професійний кухар Аманда Йі. Видавці також додали посилання на епізоди, в яких можна зустріти конкретну страву.

Вихід книги було анонсовано невдовзі після того, як стало відомо про відтермінування прем’єри ексклюзивної серії «Друзів», в якій улюблені герої возз’єднуються через 15 років. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в плани кінобосів і виробництво всіх телевізійних та кінопроектів довелося відкласти на невизначений час.

Вихід книги заплановано на 22 вересня. Дата вибрана не випадково – саме у цей день серіалу виповнюється 26 років. Сьогодні книга вже доступна для попереднього замовлення на Amazon і її ціна складає $ 29,99.