Редакція

Редакція

Аліна Головіна – Editor-in-Chief holovna.com, головна по кіно

Професійна журналістка і режисерка документального кіно. Лауреатка Гранту Президента України, учасниця та переможниця кінофестивалів в Україні, Франції, Швейцарії, Великій Британії.

Режисерка документальних фільмів: «В гостях у столиці» (2008 рік), «Діалог» (2008 рік), «По той бік райдуги» (2009 рік), «Сивина землі» (2010 рік), «Один» (2012 рік) – лауреат Гранту Президента України,«Голод нації» («Hlad Národa», 2017 рік) – за підтримки Посольства України в Словацькій Республіці. Прем’єра фільму відбулась у Словаччині в 2017 році, у Австрії – в 2019 році.

Засновниця і голова «Словацько-української молодіжної асоціації «СУРМА» (м. Братислава, Словацька Республіка).

Стосовно медіапростору holovna.com Аліна Головіна зазначає:

«Це велика мрія – створити якісний, сучасний, чесний часопис, покликаний не тільки розказувати про культуру України і світу, але й підвищувати рівень обізнаності наших читачів. Я відкрита до спілкування і мрію говорити мовою кіно і про кіно з усім світом, а особливо, з рідними українцями».

E-mail: cinemiss@gmail.com

 

Ольга Гіленко – Editor-in-Chief holovna.com, головна по книжкам

Професійна журналістка, редакторка, читачка з багатолітнім досвідом.

У 3 роки навчилася читати і відтоді жодного дня не провела без книжки в руках. Знає творчість усіх Нобелівських лауреатів у галузі літератури, тримала в руках і аналізувала майже всі віммельбухи світу та є власницею бібліотеки у понад 5 000 книжок.

Стосовно медіапростору holovna.com Ольга Гіленко зазначає:

«У дитинстві я мріяла написати великий і серйозний роман, а згодом зрозуміла, що читання приносить набагато більше задоволення. Тому на сторінках нашого онлайн-часопису прагну познайомити вас із безмежним світом літератури і створити власний «роман» із мозаїки журналістських матеріалів».